Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel


tomek85

offlinetomek85 blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: XARA WOK 1005
19576 odwiedzin | wpisów: 38, komentarzy: 90, obserwuje: 23
 

Okna dachowe velux 3 szybowe

autor: tomek85 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »


Wstwilismy okna dachowe firmy VELUX GGU INTEGRA 3 szybowe to wyjątkowe na polskim rynku okno dachowe pokryte warstwą poliuretanu, rekomendowane do łazienek i innych pomieszczeń o wysokiej wilgotności. Niestety musieliśmy na nie trochę czekać ponieważ nie było okien o rozmiarach 78x160. Dlatego musieliśmy stworzyć Zamówienie specjalne. Ale już są :)

Okno VELUX GGU wykonane jest w technologii rdzenia drewnianego pokrytego ciśnieniowo poliuretanem. Ta unikalna technoloia produkcji zapewnia wysoką jakość, wytrzymałość, oraz co najważniejsze w przypadku łazienki - odporność na wilgoć. Polecane jest także klientom poszukującym białych okien również do innych pomieszczeń.

W celu zwiększenia izolacji termicznej przestrzeń międzyszybowa okna VELUX GGU wypełniona jest gazem szlachetnym – argonem. Ponadto okno posiada ciepłą ramkę dystansową, która osusza powietrze wewnątrz szyby z zawartej w niej wilgoci, eliminując powstawanie wyroszenia. Pakiet szybowy wyposażony jest w powłokę niskoemisyjną, dzięki czemu promieniowanie UV zostało ograniczone do zaledwie 5%. 

Konstrukcja, funkcje i parametry techniczne takie jak w przypadku okien GGU wyposażonych w szybę --73.

Okna z fabrycznie wbudowanym sterownikiem wielofunkcyjnym, silnikiem, czujnikiem deszczu i pilotem zdalnego sterowania. Prosty montaż - tylko jeden przewód zasilający podłączany do sieci o napięciu 220V. Sterowanie oknem i innymi produktami VELUX z dowolnego miejsca w domu za pomocą nowoczesnego pilota zdalnego sterowania. A także możliwość kontroli wykonania polecenia dzięki komunikacji między produktami - system rozpoznaje konkretne produkty np. roletę wewnętrzną lub zewnętrzną lub silnik do otwierania okna. Okna z elektrycznie sterowaną wentylacją.

Technologia VELUX oparta jest na falach radiowych, które są kompatybilne z nowymi standardami io-homecontrol. W przypadku elektrycznych okien GGU INTEGRA istnieje możliwość dodatkowego montażu innych produktów elektrycznych firmy VELUX.

Gwarancja: okna na 10 lat, na wyposażenie elektryczne 3 lata. 

Do całego zestawu dokupiliśmy kołnierz uszczelniający dzięki czemu wydłużyliśmy gwarancje okien na 20 lat


Materiały

  • Wykończenie wewnętrzne

  • Wykończenie zewnętrzne

  • Pakiet szybowy

  • Szyba 66 - superenergooszczędna    Trzyszybowy pakiet o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych. Bezpieczna laminowana szyba wewnętrzna o klasie P2A oraz zewnętrzna szyba hartowana z powłoka łatwozmywalna oraz antyroszeniowa ograniczająca brudzenie szyby oraz eliminujące zewnętrzną kondensację pary wodnej.

    blog budowlany - mojabudowa.pl

Aby zwolnić Cię z kilku codziennych obowiązków i aby poprawić poziom komfortu w Twoim domu, przygotowaliśmy 8 fabrycznych programów, które są od razu gotowe do użycia.blog budowlany - mojabudowa.pl

Okna dachowe które posiadamy są wyposażone w czujniki deszczu który automatycznie zamyka okno jeśli pada deszcz

Podobnie jak z roletami elektrecznymi. Również możemy programować o której mają się zamykać czy otwierać. Niżej zdjęcia okien z zewnątrz.

blog budowlany - mojabudowa.pl
Komentarze (11)
autor:karolaimichal  dodano: 2017-06-30 | 20:24:54
Łał, jaka cena takiego cuda?
autor:tomek85  dodano: 2017-06-30 | 23:58:37
Zgadnij???😊
Odpowiedź do tomek85
autor:karolaimichal  dodano: 2017-07-03 | 14:12:54
Chyba boję sie zgadywac, to okno jest takie gadzeciarskie ;) No to ile? :)
Odpowiedź do karolaimichal
autor:tomek85  dodano: 2017-07-03 | 14:42:59
Nie całe 9500 za dwa okna.
Odpowiedź do tomek85
autor:karolaimichal  dodano: 2017-07-03 | 15:16:10
O Boze, to przyszaleliscie!
Jak juz zamieszkacie to daj znac jak sie sprawuja i czy sa warte swojej ceny.
Odpowiedź do karolaimichal
autor:tomek85  dodano: 2017-07-03 | 16:44:40
No ogolnie z budowa tego domu za bardzo szalejemy:/ no ale dom budujemy dla siebie. :)
autor:izabelasiw  dodano: 2017-07-28 | 20:52:30
Zlikwidował Pan drzwi do kotłowni?:)
Odpowiedź do izabelasiw
autor:tomek85  dodano: 2017-07-29 | 09:48:58
Takz zlikwidowalismy. Poniewaz na stałe będzie nam dom ogrzewała pompa ciepła więc nie ma sensu aby one tam były.
autor:lucerenka  dodano: 2018-06-01 | 00:53:33
Nie rozumiem po co płacić za bajer typu czujnik deszczu w oknach żeby je zamykał jak pada deszcz, przecież mając rekuperacje w domu nie otwieramy okien bo nie ma takiej potrzeby.
Odpowiedź do lucerenka
autor:tomek85  dodano: 2018-06-01 | 14:53:24
Rekuperacja rekuperacja. Ale np. Rano chcialbym otwierac okna dachowe. Jadac na uelop. Rekuperator chce miec wylaczony. Poza tym za ten bajer nie jest az tak drogi. Drogie sa 3 szybowe okna i zestaw kolnierzy.
Odpowiedź do lucerenka
autor:tomek85  dodano: 2018-06-01 | 15:19:02
A i zapomnialem dodac ze okna nie sa o standardowych wymiarach tylko wzialem o wiele wieksze i musiala hurtownia bud. mi je sprowadzac na zamowienie specjalne. Dlatego m.in przez to cena wzrosla. Ale nie zaluje poniewaz klatka schodowa jest super doswietlona.

Elektryka

autor: tomek85 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Rozdzielnia juz jest. Elektryka w calym domu zoatała zakończona. "Milion" kabli w domu, kupe metrów peszli. Koszt kabli elektrycznych nie maly😐. Ale niestety jak sie widziwia to tak jest 😀😊

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.plalarm

autor: tomek85 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Alarm został zamontowany przez firme Solid Security z Wrocławia. centrala została opracowana w sposób zapewniający wysoką skuteczność ochrony domu. Oprócz centrali alarmowej system jest wyposażony w 9 czujek rozmieszczonych na terenie domu. W systemie można wydzielić strefe ochrony wewnętrznej i strefę obwodową. Dzięki czemu można załączać elektroniczną ochronę także wewnątrz kiedy pozostajesz wewnątrz chronionego budynku.Zadaniem czujek jest wykrycie stanów alarmowych i przesłanie stosownej informacji do centrali alarmowej. Centrala rozpoznaje rodzajzdarzenia (np. włamanie, pożar, napad itp.) i rozpoczyna działania zgodne z zaprogramowaną procedurą (np. uruchamia sygnalizatory,przesyła informacje do stacji monitorującej, wysyła komunikaty dźwiękowe pod wskazane numery telefonów itp.). Dodatkowa posiada funkcje Sabotaż jeśli np. zostanie przecięcie kabla przez osoby niepowołane.Taki stan jest traktowany jako sabotaż urządzenia i sygnalizowny jest alarmem. Dodatkowo na odległość można sterowaćsmartfonem załączać ilośc określonych czujek itd.


blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.plKomentarze (3)
autor:karolaimichal  dodano: 2017-06-16 | 19:05:22
Ostatnio kolo naszej budowy przejezdzal przedstawiciel tej firmy i wreczyl nam ich ulotke. Tez sie zaczelismy powaznie zastanawiac nad ich oferta. Mozna wiedziec ile Was to wynioslo?
Tytuł: alarm
Odpowiedź do karolaimichal
autor:noelia-bis2m-jarzebinowa  dodano: 2017-06-16 | 22:51:43
Zachęcam do założenia alarmu samemu. U siebie założyłem 3szt czujek, plus alarm GSM z manipulatorem (sterowaniem), syreną, własnym montażem w cenie 1300zł.
Odpowiedź do karolaimichal
autor:tomek85  dodano: 2017-06-17 | 06:03:01
Wszystko wynioslo 2300 syrena zewnetrzna 9 czujnikow w domu modul sms. Solid ma teraz dobra oferte bo w tej cenie masz dodatkowo ubezpieczenie domu na rok od pozaru dewastacji, wkamania. Ktore kosztuje nie cale 700 zl. Do tego gwarancja na 24 miesiace.

tył domku

autor: tomek85 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

blog budowlany - mojabudowa.pl

Tył domku townież ładnie prezentuje się z dalszej odległości. Zdjęcie robione troche dalej niż połowa działki.

blog budowlany - mojabudowa.pl